Sıkça Sorulan Sorular

İDO Otopark Hizmeti

Tarih : 09 Temmuz 2012 | Kategori : Sıkça Sorulan Sorular | 0 Yorum     otopark-ido

Otopark Hizmetleri

Otopark hizmetleri ne yazık ki çokça şikayet alınan bir konu. Çoğu terminal girişlerinde bulunan otopark hizmetleri ya iptal edilmiş ve ya kullanıma kapatılmış bulunmaktadır. Otopark hizmetleri kullanan yolcular bu duruma bir an önce çözüm bulunması yönünde bir çok şikayet dilekçesinde bulunmuşlardır. Yetkililer bu şikayetleri göz önünde bulundurmakta ve otopark hizmetleri ile ilgili çözümler bulmaya çalışmaktadırlar.

Otopark hizmetleri veren bölgelerle ilgili internet sitelerini kullanarak nerelerde otopark hizmetleri verilmekte ve ya nerelerde otopark hizmetleri verilmemekte olduğunu öğrenmeniz mümkün. Ayrıca çağrı merkezlerini ve hızlı sesli iletişim servislerini kullanarak ta otopark hizmetleri verilen ve ya verilmeyen terminalleri öğrenmeniz mümkündür. Bazı açık olan otopark hizmetleri bazı nedenlerden dolayı kapatıldıklarından bunu bilmeyen yolcular fazlası ile zor anlar yaşayabiliyorlar. Bu nedenle yola çıkmadan önce internetten ve ya telefon yardımı ile çağrı ve ya hızlı sesli iletişim hizmetlerini arayarak bilgi edinilmesi işlerinizi oldukça kolaylaştıracak ve zor duruma düşmenizi önlemiş olacaktır. Yetkililerin otopark hizmetleri konusunu daha ciddiye alarak çözüm üretmeleri tüm müşteriler tarafından önemle üzerinde durulan bir konu halini almıştır.

Bir çok yolcu otopark hizmetleri yetersizliğinden fazlası ile mağdur olmaktadır ve bu şikayetler nerede ise her gün gündeme gelmektedir. Otopark hizmetleri daha da çoğaltılması gereken bir hizmet alanıdır. Fakat nedense aksine sınırlı terminallerde bulunmakta ve bir çok terminalde de ya kapatılmakta ya da yol çalışmaları nedeni ile geçici olarak hizmet verememektedir. Bu durumda birçok yolcu mağdur olmakta ve zor durumda kalmaktadır.

Günümüzde gittikçe çoğalan araç trafiğinde otopark hizmetleri çok daha fazla önem kazanmalı ve bu konudaki hizmetler arttırılmalı diye düşünülüyor. Yolcular otopark hizmetleri ile ilgili neredeyse her gün bir çok şikayet dilekçesi yazarak yetkililere iletmekte. Yetkililer bu şikayetleri dikkate alarak çözüm üretme yolları aramaktadırlar.

Yetkililer bu konuyla derinlemesine ilgileniyor araştırmalar yapılıyor fakat otopark hizmetleri verilebilecek alan bulunmakta da oldukça fazla sıkıntı yaşanıyor. Otopark hizmetleri sıkıntısının başında hizmet verilecek alanların bulunamaması gelmektedir. Yetkililer bu konuda araştırmalar yaparak otopark hizmetleri sıkıntısına çözüm bulmaya çalışmaktadırlar.

 

Yakınında otopark bulunan ve otopark hizmeti veren terminaller şu şekilde:

İSTANBUL’DA

– Avcılar
– Bakırköy
– Yenikapı
– Kabataş
– Kadıköy
– Bostancı
– Kartal

GÜNEY MARMARA DESTİNASYONLARINDA

– Pendik
– Yalova
– Bursa
– Bandırma


[Toplam:4    Ortalama:4.3/5]