Sıkça Sorulan Sorular

İDO Ekonomi Class, Business Class, Vip Class Özellikleri

Tarih : 09 Mart 2016 | Kategori : Sıkça Sorulan Sorular | 0 Yorum     ido-mart-2016
Ekonomi class, business class, vip class tanıtımlar her bölümün ayrıdır. Her bölümün sınıflandırılması ve hizmetleri farklıdır. Her sefer güzergahlarının bölümleri farklı katlarda ve farklı salonlardadır. Hızlı olan feribot seferlerinde birinci kattır fakat bu sefer güzergahına göre ikinci kat olarak ta değişebilir.

Ekonomi class, business class, vip class tanıtımları yolcularımızın oldukça dikkatini çeken ve bilgi edinmek için fazlasıyla araştırma yaptıkları bir konudur. Ekonomi class, business class, vip class tanıtımları ne kadar çok ve doğru yapılırsa bu konu hakkında bilgi edinmek isteyen yolcular seyehat sırasında daha bilgili ve daha rahat edeceklerdir. Yanlışlıklar ve aksamalar olmadan seferler çok daha rahat ve sorunsuz işleyecektir.

Ekonomi class, busines class, vip class tanıtımları çok sık yayınlanmaktadır. Deniz otobüs seferlerinin dış hat seferlerinin tümü ekonomi sınıftan oluşmaktadır. Ekonomi sınıf biletlerinde zaman zaman kampanyalar olmaktadır, bu kampanyalar da çoğu zaman iki bilet alan yolcuların biletlerinin bir tanesi bedavaya geliyor. Ekonomi class, business class, vip class tanıtımları anlatımlarında biletlerde hangi bölümden olduğu belirtilmektedir. Biletlerin üzerinde açık olarak yolculuk yapılacak kabin ve sınıf belirtilir. Her yolcunun bagaj kilosu belirlidir ve bilette de ayrıca yazarak bildirilmiştir. Genelde yolcuların bagaj kilosu otuz kilo olarak belirlenmiştir.

Ekonomi class, business class, vip class tanıtımlar her yolcunun ekonomik durumuna uygun biletler ve bölümler hakkında da yolcular bilgilendirilmektedir. Ekonomik durumu iyi olan yolcular vip class ta seyahat keyfini fazlasıyla çıkararak yolculuklarını tamamlıyorlar. Vip class yolcularının biletleri genelde iki araç ve sekiz yolcu olarak ücretlendirilmektedir. Bagaj kilosu ise otuz kilo olarak belirlenmiştir.

Ekonomi class, business class, vip class tanıtımları yolculara her konuda açıkça bilgilendirilir. Biletlerde sefer hareket saatlerine yirmi dört saatten az kalması durumunda bilet iptali ve değişimi kesinlikle olmamaktadır. Bazı biletlerde ise koşullu olarak değişim ve iade imkanı mümkündür. Her biletin koşulları ve şartları faklı olduğundan bazı biletlerde değişim ve iade olurken bazı biletlerde bu ne yazık ki mümkün değildir.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]