Sıkça Sorulan Sorular

İDO e-Bilet Uygulaması

Tarih : 08 Mart 2016 | Kategori : Sıkça Sorulan Sorular | 0 Yorum     ido-bilet
e-Bilet uygulaması ile tüm yolcuların daha konforlu, daha hızlı ve avantajlı hizmet sunmak için yeni uygulanan bir sistemdir. e-Bilet uygulaması ile ilgili daha iyi hizmet verilebilmesi için yetkili kurumlar çok yönlü çalışma sürdürmektedirler. e-Bilet uygulaması yeni hayata geçmiş olmasına rağmen oldukça beğenilip ilgi görmüştür.
Yolcular e-bilet uygulaması ile çok daha rahat ve kolay bir şekilde seyahatlarını tamamlayacaklardır. Yolcular kendilerine ait özel verilen kodları ve soy isimlerini belirterek seyahatlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirler.

e-Bilet uygulaması seyahat edecek olan yolcuların işlerini fazlası ile kolaylaştırmakta hem zamandan tasarruf etmelerini sağlamakta hem de hem de fazla kağıt israfını önleyerek doğayı korumakta olarak çok önemli ve güzel bir çalışma olmuştur. e-Bilet uygulaması seyahat etmek isteyen yolculara sağladığı avantajlar ve kolaylıkların yanı sıra doğaya da çok büyük faydası olan bir çalışmadır. e-Bilet uygulaması sayesinde fazla kağıt israfı önlenmiş olmakla birlikte doğayı koruma projesine de destekte bulunmuştur.

e-Bilet uygulaması kendi sektöründe her zaman olduğu gibi bir ilke yeni bir imza atarak başarılarına yeni bir başarı eklemiş olmaktadır. e-Bilet uygulaması bu yenilikle kalmayacak ve sürekli kendini geliştirecek yeni projelerin çalışmasına başlamıştır. Yolcular için hayatlarını daha da kolaylaştırmak ve hep daha iyi hizmet verebilmenin arayışı içersinde çalışmalarına devam etmektedir. e-Bilet uygulaması tüm satış şekilleri ile geçerli olarak pratik geçiş,hızlı ve kolay geçiş hizmeti sunmanın yanı sıra çevreci bir uygulama olması ile de oldukça tutulan ve beğenilen, kullanılan bir uygulamadır.

Geçtiğimiz senelerde uygulanan e-fatura, e-defter uygulamaları son yenilik ve çok daha kolay olan e-bilet uygulaması ile tüm yolcular zamandan tasarruf ederek boşa zaman kaybı yaşamayacak hem de çok daha pratik ve kolay bir şekilde yolculuklarını tamamlayacaklar. e-Bilet uygulaması yaygınlaşarak ülkemizde ki kağıt israfının da önüne geçerek doğayı korumakta çok büyük bir fayda sağlayacaktır. e-Bilet uygulaması diğer biletlerde olduğu gibi internetten, çağrı merkezinden, gişelerden, acentelerden ve mobil uygulamalardan satış gerçekleştirilip bilet geçerlidir.

e-Bilet uygulaması gerçekleştirecek olan yolcuların gişelerden, acentelerden, çağrı merkezlerinden bilet alım işlemi sırasında görevliye taleplerini bildirmeleri gerekmekte ve seçenekleri inceleyerek doğru seçeneği seçmeleri gerekmektedir.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]