İDOBÜS Sıkça Sorulan Sorular

İDOBÜS ve Hizmet Özellikleri

Tarih : 05 Nisan 2012 | Kategori : İDOBÜS Sıkça Sorulan Sorular | 0 Yorum     İDOBÜS‘ün 1TL’den başlayan fiyatlarla 22 Mart tarihinden itibaren hizmete girmesinin ardından; idobüs yolculuk süresi, idobüs fiyatları, ücretsiz Wi-Fi hizmeti, konforlu yolculuk ve modern filo hakkında sıkça sorular soruluyordu.

Bu yazımızda; en kısa güzergah üzerinden ulaşımı sağlayan, uygun fiyatıyla akıllarda yer eden, ücretsiz Wi-Fi hizmeti sayesinden yolculuğunuz sırasında internet hizmeti sağlayan ve konforun ön planda tutulduğu İDOBÜS seferleri ve İDOBÜS hizmetleri hakkında bilgiler vereceğiz…

Zaman Tasarrufu

İstanbul’dan İzmir’e sadece 6 saat 30 dakikada ulaşım.

IDOBUS.COM bütün yolculara en kısa güzergâhı sunarak inanılmaz zaman tasarrufu sağlar.

Yolcular artık sıkışık İstanbul trafiğine girmeden, Kabataş ile bütün destinasyonlarımız arasında doğrudan seyahat edebilecek.

idobüs

Çok Uygun Fiyatlar

1 TL ( artı servis ücreti )’den başlayan fiyatlar sunuyoruz.

Ücretsiz Wi-Fi

Bütün feribotlarımızda ve otobüslerimizde tüm yolcularımıza ücretsiz Wi-Fi sunuyoruz.**

Seyahat ederken çalışabilir, alışveriş yapabilir ve internette gezinebilir hatta IDOBUS.COM için bir sonraki biletinizi bile alabilirsiniz!

Konforlu Yolculuk

Feribotlarımızda her türlü yiyecek ve içecek sunulmaktadır.

Bütün otobüslerimiz termostatlı klima ve yatan ergonomik koltuklarla donatılmıştır.

idobüs

Modern Filo

Feribotlarımız, sizi Marmara Denizi’nde maksimum konforla taşıyacak modern Deniz Otobüsleridir.

Modern otobüslerimiz tamamen yatan koltuklarla, modern rezervuarlı modern tuvaletlerle ve el yıkama üniteleriyle donatıldı.
Dikkat: ( Tüm İDOBÜS araçlarında wifi sunmaya çalışılmaktadır, ancak öngörülemeyen teknik sorunlar bu hizmetin geçici kesintilere uğramasına yol açabilir.)


[Toplam:0    Ortalama:0/5]