İDOBÜS Bilet Fiyatları ve Saatleri

İstanbul – Bursa – İstanbul İDOBÜS Bilet Fiyatları ve Saatleri

Tarih : 17 Nisan 2012 | Kategori : İDOBÜS Bilet Fiyatları ve Saatleri | 0 Yorum     İDOBÜS; 22 Mart’tan itibaren hizmet vermeye başladı ve idobüs seferleri konusunda bilet fiyatları, güzergah ve kalkış saatleri, kalkış noktaları konusunda birçok insanın kafasında soru işaretleri bulunuyor.

Sizler için İstanbul – Bursa – İstanbul arası hizmetlerini sürdüren deniz otobüslerinden, idobüsün fiyatlandırması, saatleri ve süresi hakkında bilgi vereceğiz. Tabi ki fiyatlar, bileti alacağınız güne ve saate göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; bileti alacağınız gün yolculuk edecekseniz, ücretler biraz daha yüksek olabiliyor. Fakat, yolculuk yapacağınız zaman daha önceden belli ise önceden biletinizi çok uygun fiyatlara alabiliyorsunuz…

İDOBÜS biletlerini, 444 44 36 numaralı çağrı merkezi ve gişelerden alabiliyorsunuz. Bunun yanısıra; idobüs biletlerini en kolay ve hızlı bir şekilde www.idobus.com.tr üzerinden alabilirsiniz.

İstanbul – Bursa arası seferler mesafe fazla olmadığından dolayı; fiyatlar 12-15TL arası değişiklik göstermekte. Bileti alacağınız aynı gün ve birkaç sonra yolculuk yapmanız gerekiyorsa ücret 25TL‘yi bulabiliyor. Ayrıca, bu sefer yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürüyor.

İsterseniz İstanbul – Bursa– İstanbul İDOBÜS bilet fiyatları, ücretlendirmelere ve saatlerine bakalım:

İstanbul (Kabataş) – Bursa İDOBÜS Saatleri ve Bilet Fiyatları

İSTANBUL – Bursa Kalkış Yeri: Kabataş Deniz Otobüsü İskelesi Varış Yeri: Güzelyalı Feribot İskelesi

istanbul bursa idobüs

Bursa – İstanbul (Kabataş) İDOBÜS Saatleri ve Bilet Fiyatları

Bursa – İSTANBUL Kalkış Yeri: Güzelyalı Feribot İskelesi Varış Yeri: Kabataş Deniz Otobüsü İskelesi

bursa istanbul idobüs seferleri saatleri


[Toplam:1    Ortalama:1/5]