İDO-İDOBÜS Haberleri

İdo’dan Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

Tarih : 18 Nisan 2013 | Kategori : İDO-İDOBÜS Haberleri | 0 Yorum           Sayın  ido yolcuları ido 23 nisan hediyesi ile ilgili olarak kampanya düzenlemiş olup, bu kampanya ile ido 31 mayıs 2013 tarihine kadar ido Turkuazoo akvaryuma 3 -12 yaş arası çocuklara yanlarında en az bir yetişkin ile gelmeleri koşulu ile ücretsiz gezmelerin sağlayacağı kampanya düzenlemiştir. Kampanya koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Çocukların eğlenerek ve keyifle gezdikleri Bayrampaşa’daki Turkuazoo Akvaryum ve İDO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara muhteşem bir hediye veriyor. İDO’nun dış hat seferlerinden herhangi birisinde 23 Nisan 2013 tarihinde seyahat eden 3-12 yaş arası tüm çocuklar 31 Mayıs 2013 tarihine kadar Turkuazoo Akvaryum’a yanlarında en az bir yetişkin ile birlikte geldiklerinde dev akvaryumu ücretsiz gezme imkânı yakalayacaklar.
Deniz hayatının tüm güzelliklerini en iyi şekilde yansıtan Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo’da çocuklar, doyasıya eğlenecek, köpekbalıklarından dev vatozlara, deniz kaplumbağalarından tropikal balıklara kadar dünyanın dört bir yanından getirilen deniz canlılarını yakından görecek ve hatta onlarla burun buruna gelerek çekecekleri fotoğraflarla bu unutulmaz anı ölümsüzleştirecekler.
Haydi çocuklar! Siz de 23 Nisan’a İDO ile seyahat edin, Bayrampaşa’daki Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo’yu ücretsiz gezin. Ayrıntılı bilgi için www.idoseferleri.net yada www.ido.com.tr adresini ziyaret edebilirsizin.

 

23 Nisan Kampanya Koşulları

  • 23 Nisan 2013 tarihinde İDO dış hat seferlerinden birinde seyahat eden 3-12 yaş tüm çocuklar 31 Mayıs 2013 tarihine kadar Turkuazoo Akvaryum’u ücretsiz gezecektir.
  • Kampanya en az 1 yetişkin Turkuazoo bileti alındığı taktirde 3-12 yaş çocuklar için geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için 23 Nisan 2013 tarihinde İDO’nun dış hat seferlerinden birinde seyahat edilmiş olması gerekmektedir.
  • Turkuazoo girişlerinde İDO bileti ve nüfus cüzdanı ibrazı gerekmektedir.
  • İDO 23 Nisan kampanyası diğer indirim, kampanya ve özel fiyatlarla birleştirilemez.
  • Yalnızca İDO bileti sahibi tarafından kullanılabilir, kullanım hakkı başkasına devredilemez ve/veya satılamaz, karşılığında para talep edilemez.
  • Turkuazoo/ İstanbul sualtı Tur. Tic. A.Ş.’nin kampanyayı durdurma ve şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 

 


[Toplam:0    Ortalama:0/5]