İDO Terminal ve İskeleleriSıkça Sorulan Sorular

İDO İskeleleri Sefer Rotaları ve Sefer Süreleri

Tarih : 07 Mart 2016 | Kategori : İDO Terminal ve İskeleleri,Sıkça Sorulan Sorular | 0 Yorum     ido5
İskeleler filo halinde bulunan feribotlar ile dünyada ileri gelen işletmeler olarak unvan almıştır. İskeleler dünya lideri işletmeler unvanı alarak ülkemize de çok büyük yararlar ve faydalar sağlamış olmaktadır. İskeleler olarak ülkemiz adına büyük bir onur ve gurur duyuyor bu sektörde hedeflerimizi hep daha ileriye taşımayı iskeleler sektöründe bir ilke haline getirmekteyiz.

İskeleler ülke ekonomimize de oldukça katkı sağlayarak büyük işlere ve yeniliklere imza atarak hep daha iyiyi ve daha ileriyi bir ilke haline getirmiştir.

Hızlı feribot seferleri şu iskeleler den sefer yapmaktadır:

Osman Gazi, Orhan Gazi Yenikapı-Bursa hattı kullanılmakta ve sefer süresi: 95 dk.

Adnan Menderes, Turgut Özal Yenikapı- Bandırma, Yenikapı-Bursa hattı kullanılmakta ve sefer süresi: 95 dk.

Kanuni Sultan Süleyman, Yavuz Sultan Selim Yenikapı-Yalova hattı kullanılmakta ve sefer süresi:75dk.

Cezayirli Hasan Paşa Yenikapı-Yalova hattı kullanılmakta sefer süresi: 75 dk.

Deniz otobüsleri ido seferlerini şu iskeleler den yapmaktadır:

Umur Bey – Sarıca Bey – Uluç Ali Reis – Nusret Bey – Hezarfen Çelebi – Çaka Bey Yeditepe I – Ulubatlı Hasan – Karamürsel Bey – Çavlı BeyKaptan Paşa – Seydi Ali Reis – Oruç Reis V – Temel Reis II – Hızır Reis III Sokullu Mehmet Paşa – Barbaros Hayrettin Paşa

İskeleler de ayrı hatlarda yirmi dört adet deniz otobüsü yolculara hizmet vermektedir. Yirmi dört adet deniz otobüsünün dört ayrı modeli ile yolculara güvenli ve hızlı, ekonomik seyahat imkanı sunmaktadır. Ayrıca iskeleler de on sekiz tane de araba vapuru yolculara hizmet vermekte olup araba vapurlarının da üç farklı modeli ile yolculara güvenli, hızlı ve konforlu yolculuk imkanı sunmaktadır.

İskeleler de hızlı feribot filosu da yolculara hizmet vermekte. Hızlı feribotların ise beş farklı modeli ile yolcularına çok daha hızlı, güvenli ve oldukça konforlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır. İskeleler son model ve oldukça donanımlı feribotlar, deniz otobüsleri, araba vapurları ve hızlı feribotlarla yolculara hızlı, pratik, rahat ve konforlu seyahat imkanı sunmaktadır.

İskeleler sektörü bu kadarla kalmayıp her geçen gün filosuna daha yeni ve daha donanımlı feribotlar, deniz otobüsleri, araba vapurları ve hızlı feribotlar eklemeyi hedeflemekte ve çalışmalarını bu yönde ilerletmektedir. İskeleler dünyada ileri gelen işletmeler arasında birincilik unvanı alarak hedef kitlesini ve hedeflerini hep daha ileriye taşımayı kendisine ilke edinmiştir.


[Toplam:2    Ortalama:4/5]