Deniz Otobüsleri Dış HatlarDeniz Otobüsleri İç Hat SaatleriİDO

İdo Sevgilere Günü Kampanyası

Tarih : 08 Şubat 2013 | Kategori : Deniz Otobüsleri Dış Hatlar,Deniz Otobüsleri İç Hat Saatleri,İDO | 0 Yorum     14 Şubat 2013 İdo Deniz Otobüsleri

 

Değerli İDO yolcuları gelmekte olan 14 şubat sevgiler günü için İDO tarafından kampanya düzenlenmiştir. Kampanya kapsamında siz değerli yolcularına 14 şubat günü geçerli olan hediye bilet ve miller verilecektir. Bu hediye bilet ve millerle sevgiliniz yada sevdiğiniz biri ile yapacağınızı yolculuğundan yüzde % 50 ‘ye varan indirimler ve çeşitli mil hediyelerine kavuşacaksınız. İDO tarafından düzenlenen 14 Şubat 2013 sevgililer günü ido deniz otosbüsleri seferleri ile ido deniz otobüsleri sefer kampanyaları ile ilgili kampanya koşulları aşağıya çıkartılmıştır. Keyifli bir yolculuk için ido yu seçin, www.idoseferleri.net

İDO Sevgililer Günü’nüzü hediye millerle kutluyor

Yıl boyu sunduğu avantajları, hesaplı kampanyaları ve fiyatlarıyla yolcularını memnun etmeyi sürdüren İDO, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü de unutmadı.

 

İDOCLUB kart sahipleri, bu yıl 14 Şubat’ta sevgililerine daha avantajlı fiyatlarla kavuşacak ya da sevgilileriyle beraber hesaplı bir seyahati İDO konforuyla yaşayacak.

Sevgililer Günü’ne iki özel avantaj sunan İDO’nun birinci kampanyası, 14 ve 15 Şubat tarihlerinde İDOCLUB kartında birikmiş millerle seyahat edeceklere, yüzde 50 daha az mille yolculuk avantajı getiriyor.

İkinci kampanya ise, yine 14-15 Şubat tarihlerinde, İDOCLUB kart üyelerine tüm dış hat yolculuklarında 2 kat fazla mil kazandırıyor.

Bu yıl 14 Şubat’ta sevgililer İDO’yla seyahatin avantajını yaşıyor.

Avantajlarla dolu İDOCLUB

İDO tarafından tüketicinin hayatını kolaylaştırmak ve daha fazla fayda sağlamak amacı ile 2006 yılında hayata geçirilen müşteri ödüllendirme programı, Haziran 2012’de “İDOCLUB” adı ile yenilenerek faaliyetlerine başladı.

Yeni programla beraber internet sayfası üzerinden üye olan ve bilet alan müşteriler de mil kazanıp, kazandığı millerle ücretsiz seyahat edebiliyor.

İDOCLUB müşteriye özel kampanyalar ile daha fazla mil kazandırırken, biletleme sırasında mevzuat gereği verilmesi zorunlu bilgiler sisteme otomatik olarak aktarılıyor; böylece daha hızlı ve kolay bilet alınması da sağlanıyor.

İDOCLUB OLMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

sevgililer_gunu_mil[1]

Sevgililer Günü Kampanyası Genel kuralları

Kampanya, 14 ve15 Şubat 2013 tarihlerinde geçerlidir.
Ödül biletler İdo tarafından belirlenen gün, bilet sınıfı, sefer ve kontanjanla sınırlıdır.
Ödül biletlerden mil kazanılmaz.
14 ve 15 Şubat tarihlerinde satın alınan biletlerden 2 kat mil kazanılacaktır. Promosyon sınıfı biletlerden mil kazanılamaz.
Kazanılan iki kat miller, 28 Şubat tarihine kadar İDOClub hesabınıza yüklenecektir.
Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Miller ile alınan ödül biletler iade edilemez ve değiştirilemez.
Ödül biletin ait olduğdış hat sefer İDO tarafından iptal edilirse, ödül bilet için kullanılan miller üye hesabına geri iade edilir.
Bu kampanya iç hat deniz otobüsü seferlerinde geçerli değildir.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]