İDOSıkça Sorulan Sorular

İDO’nun BTA Kafeteryaları

Tarih : 26 Ağustos 2012 | Kategori : İDO,Sıkça Sorulan Sorular | 0 Yorum     Yılda 50 milyondan fazla insanı taşıyan İDO‘nun, terminallerde insanlara hizmet veren BTA kafeteryaları lezzetleri ile yolcular ile buluşuyor. Bakırköy, Yenikapı, Kabataş, Bostancı, Pendik, Güzelyalı ve Yalova Terminallerinde, yolcular BTA’nın farklı cafe konseptleri ve enfes lezzetleri ile yolculuk saatlerini beklemenin keyfini yaşıyorlar.

İşte BTA Kafeteryaları ve Bulunduğu Terminaller

CAKES & BAKES

Yenikapı Terminalinde

Enfes lezzetleri ile C&B; yaş pastaları, unlu mamülleri, tatlıları ve sandviçleri ile yolcuların hizmetinde.

TADINDA ANADOLU

Yenikapı ve Bursa Terminallerinde

Anadolu’nun 4 bir yanından, yöresel lezzetlerin sunulduğu; özenle seçilmiş, tadı damakta kalacak gurme lezzetler ile Anadolu’nun tadı sizleri bekliyor.

KANTİN

Yenikapı  ve Yalova Terminallerinde.

Sokak kültürünün vazgeçilmez tatlarını bir araya getiriyor. Nezih bir ortamda yolculara hizmet verilen self service bir mekan. Islak hamburgerden, goralıya, ayvalık tostundan dönere kadar aklınıza gelebilecek her türlü büfe ürünü bulmak mümkün. Mönüsünde sandviç, unlu mamüller ve tatlılar da yer alıyor.

SEFERİ

Bakırköy ve Kabataş Terminallerinde

Seferi adı; hem yolculuğu simgelediği hem de içerdiği  “feri” ile feribotu çağrıştırdığı için seçilmiştir. Enfes ürünleri ile hizmetinizde.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]