İDOSıkça Sorulan Sorular

İDO Sea & Miles Programı ve Mil Puan

Tarih : 02 Temmuz 2012 | Kategori : İDO,Sıkça Sorulan Sorular | 0 Yorum     Dünyanın en büyük denizcilik şirketi olan ve öz kaynakları ile günden güne büyüyen İDO‘nun Sea & Miles programı adı altında DenizBank ile ortak olarak gerçekleştirdiği çalışma ile insanlara daha avantajlı ve indirimli bir seyahat imkanı sunuluyor.

Bu farklı, avantajlı ve dünyada tek olan programdan yararlandıkça, denizlerimizde keyifli, güvenli, çağdaş, huzurlu seyahatler kazanacaksınız. Sea&Miles kredi kartı sahipleri, aynı zamanda Sea&Miles clup üyesidir. Sea&Miles clup üyeliği konforlu deniz yolculuğunun anahtarıdır.

Mil puan kazanmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok! Sea&Miles kredi kartınız ile yaptığınız her türlü harcamanız size mil puanlar kazandırıyor. İster yurtiçi, ister yurtdışı alışverişlerinizde ödemenizi Sea&Miles kartınız ile yaptığınızda, İDO seyahatleriniz için harcama yapmanıza gerek kalmayacak.

Kredi kartı özelliği taşımayan Sea&Miles clup üyeleri ise, İDO bünyesinde yaptığı seyahatlerden, güzergahına göre de mil puan kazanabilirler.

Ayrıntılı bilgi için www.seaandmiles.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Sea and Miles Denizbank İDO

AVANTAJLAR DENİZİ

Deniz ulaşımında hızlı ve bedava ulaşım sadece Sea&Miles ile!

Üstelik Sea&Miles şimdi Bonus özelliklerine sahip…

İç Hat deniz otobüsü seferlerinde akbile göre %10 indirimli seyahati temassız turnikelerden geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

SEA & MILES BONUS KREDİ KARTI

DenizBank ve İDO ortaklığı ile çıkartılan temassız Sea&Miles Bonus Kredi Kartı ile artık dünyanın neresinde olursanız olun yapacağınız tüm alışverişlerden “ Bonus ”, İDO şehirlerarası deniz otobüsleri ve hızlı feribotları ile seyahat ettikçe “Mil Puan” kazanırsınız.

DenizBank Sea&Miles Bonus Kredi Kartınızda biriken bonuslarınızı bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Sea&Miles Bonus Kredi Kartınızla iyi alışverişler, iyi seyahatler dileriz.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]