İDOİDO Duyuruları

İDO Razaman Bayramı’nda Rekora Koşuyor!

Tarih : 17 Ağustos 2012 | Kategori : İDO,İDO Duyuruları | 0 Yorum     İDO önceki bayramlarda olduğu üzere; 2012 Ramazan Bayramı’nda da hava, kara ve deniz yollarındaki hareketlilikte İDO ve İDOBÜS seferleri ile en çok tercih edilen ulaşım alternatifi olarak yeni bir rekor kırmaya  hazırlanıyor.

Bayram boyunca hızlı feribot sefer sayısını 338’e, iç ve dış hat toplam deniz otobüsü sefer sayısını 512’ye, İDOBÜS sefer sayısını 200’e çıkaran İDO, araba vapur hatlarında da doldur boşalt sistemiyle yaklaşık 3 bin sefere ulaşarak toplamda 4 bin seferle rekor kıracak.

İDO’nun Ramazan Bayramı tarifesine tüm ayrıntılarıyla şuradan bakabilirsiniz.

İDO, 4 günlük bayram tatilinde 4 bin seferle rekor kırmaya hazırlanıyor. Daha önce 9 günlük bayram tatillerinde düzenlediği ek sefer programını 4 günlük bu bayram tatilinde de sürdürecek olan İDO, Eskihisar – Topçular Hattı’nda uygulayacağı doldur-boşalt sistemi ile toplamda 4 bin sefere ulaşarak yeni bir rekor kırmayı hedefliyor.

17 Ağustos Cuma akşamı başlayacak ve 21 Ağustos Salı akşamına kadar devam edecek olan yolcu ve araç hareketliliğine, 54 gemisi ile hizmet sunacak olan İDO, anlık ek seferlerle de tatilcilere ve tüm yolcularına büyük avantajlar sağlayacak.

Yalova, Bursa, Bandırma ve Eskihisar hatlarında durmaksızın çalışacak hızlı feribot ve araba vapurları, bayram boyunca iki yaka arasında adeta mekik dokuyacak.

İDO CEO’su Önder Sezgi: “Doğru planlamayla ihtiyaca en uygun seçenekler geliştiriyoruz”

Bayram dolayısıyla yaşanacak yoğunluk nedeniyle yolcularına seyahat dönüşlerini son güne bırakmamalarını öneren İDO CEO’su Önder Sezgi; “Her bayram olduğu gibi bu bayram da çok yoğun bir talep bekliyoruz. Doğru bir planlama ile seferlerimizi yolcularımızın ihtiyaçlarına en uygun şekilde düzenliyoruz. Dört günlük bayram tatilinde 4 bin seferle rekor kırarken, yolcularımızın rahat ve hızlı ulaşımı, her zamanki gibi önceliğimiz olacak. Koyacağımız anlık ek seferlerle de yolcularımızın hiçbir mağduriyet yaşamamasını sağlayacağız” dedi.

Eylül ayında kış tarifesine geçmek için hazırlıklarını tamamlamakta olan İDO, önümüzdeki Kurban Bayramı ile ilgili sefer düzeni çalışmalarına da şimdiden başladı.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]