İDO

İDO’ dan Sadık Müşterilerine Ucuz Bilet Kampanyası

Tarih : 25 Eylül 2011 | Kategori : İDO | 0 Yorum     Nisan ayında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından Tepe-Akfen- Souter- Sera Ortak Girişim Grubu`na satılan İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ yeni girişimleri ile fiyatlarda kademeler uygulayarak sadık müşterilerine uygun fiyata bilet kampanyası başlatıyor.

PROMOSYON BİLET GELİYOR

Eleştirileri dikkate alarak gerekli düzenlemeleri yaptıklarını belirten Sezgi, `Gelecek yıl nisan da seyahat etmek isteyen bir arkadaşımız 6 ayı en ucuz fiyattan kapatabilir. Talebin az olduğu alanlara yayacağız. 50 lira olan bileti, örneğin 100 bin bileti 20 liraya vereceğiz. Biz hiçbir zaman iki katı fiyata çıkmıyoruz. Tavan fiyat belirleyeceğiz o rakamın üzerine çıkmayacağız` diye konuştu. Sezgi, gemi ve yer hizmetleri konusunda da havalimanlarına hizmet veren BTA ile anlaştıklarını, tuvalet, kafeterya ve donanım hizmet standartlarının yükseltileceğini kaydetti.

1.5 SAATTE BURSA`YA

Avrupa`dan gelen TIR`ların İstanbul trafiğine girmeden deniz üzerinden Bursa, Bandırma ve Gebze`ye taşınacağını ifade eden Sezgi, `Akdeniz ve Ege`den hem tekstil hem tarım anlamında çok büyük trafik var. Bunun tamamını bu yolla taşımak istiyoruz` dedi. Yılbaşından itibaren İDOBÜS hizmetini başlatacaklarını belirten Sezgi, Sabah 6`dan gece 24`e kadar çalıştıracağız. 1.5 saate Bursa`ya gidilecek. Fiyat normal otobüs fiyatının çok çok altında olacak` dedi.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]