Araba Vapuru SeferleriİDO

İdo Bursa’ya Lpgli Araç Taşıyacak

Tarih : 28 Ocak 2013 | Kategori : Araba Vapuru Seferleri,İDO | 0 Yorum     İdo Bursa’ya Lpgli Araç Taşıyacak

Değerli İDO yolcuları, ido tarafından geçici bir süreliğini BURSA ya gidecek olana arabalı vapurların LPG li araçların taşınmaması hakkında yanlış haber veya yanıltıcı haberler çıkması üzerine İDO tarafından açıklama yapılmıştır. yapılan açıklamada İDO nun kesinlikle LPG li araçları taşamamıs yada kabul etmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Gelişen Türkiye’de neredeyse benzinli araçların tamamına yakınının LPG ile çalıştığı varsayıldığında, Ticari politikalar da göz önünü alındığında İDO tarafından LPG li araçların taşınmaması söz konusu değildir. İDO tarafından yayınlanan basın açıklaması aşağıya çıkartılmış olup, ido resmi sitesini yada www.idoseferleri.net adresini kontrol etmeden yolculuğa çıkmamanızı öneririz. 

LPGLİ ARAÇLARIN TAŞINMASI İLE İLGİLİ İSTİSNALAR

LPG ve CNG ile çalışan araçlar, kapalı garajlı hızlı feribotların kullanıldığı Yenikapı -BANDIRMA – Yenikapı

hattına kabul edilmemektedir.

LPG ve CNG ile çalışan araçlar, aşağıdaki belirtilen istisnai durumlar dışında, aşağıdaki hızlı feribot hatlarını kullanabilirler:

  • Yenikapı – BURSA – Yenikapı *
  • Yenikapı – YALOVA – Yenikapı **
  • Pendik – YALOVA – Pendik **

İSTİSNAİ DURUMLAR

* Yenikapı – BURSA – Yenikapı hattında Turgut Özal ve Adnan Menderes hızlı feribotları kullanıldığında, LPG ve CNG ile çalışan araçlar sefere kabul edilememektedir.
** Yenikapı – YALOVA – Yenikapı & Pendik – YALOVA – Pendik hatlarında, yedek hızlı feribotlardan Cezayirli Hasan Paşa ve Turgut Reis kullanıldığında, LPG ve CNG ile çalışan araçlar sefere kabul edilememektedir.

 

 

 


[Toplam:0    Ortalama:0/5]