Araba Vapuru SeferleriDeniz Otobüsleri Adalar HattıDeniz Otobüsleri Dış HatlarHızlı Feribot HatlarıİDOİDO Ücret Tarifeleri

İdo Bilet Kampanyası
İdo Ocak – Mart 2013 Bilet Kampanyası

 

Değerli İDO yolcuları, 07 Ocak  – 31 Mart 2013 tarihleri arasında İDO, YENİKAPI-BANDIRMA, YENİKAPI-BURSA, YENİKAPI-YALOVA, PENDİK-YALOVA, BOSTANCI-YANİKAPI-BARDIRMA, BOSTANCI-YANİKAPI-ARMUTLU TATİL KÖYÜ,-ARMUTLU, YENİKAPI-YALOVA, KARTAL YALOVA, Deniz otobüsleri ve Hızlı Feribot seferlerinde kampanyalı satışlara başlamıştır. Kampanyalı bilet satışlarından faydalanmak ve güzel bir yolculuk geçirmek için sizleri İDO ‘ya bekliyoruz. iyi yolculuklar dileriz.

Bu özel kampanya kapsamında Pendik-Yalova ekonomi sınıfı yolcular için 5 TL, araçlar için 15 TL’lik; Yenikapı-Yalova ekonomi sınıfı yolcular için 5 TL, araçlar için 24 TL’lik; Yenikapı-Bandırma ekonomi sınıfı yolcular için 19 TL, araçlar için 74 TL’lik; Yenikapı-Bursa ekonomi sınıfı yolcular için 9 TL, araçlar için 49 TL’lik ido.com.tr’ye özel fiyatlar belirlendi.

Satis kanallarina gore degisen hizmet bedelleri belirtilen ucretlere dahil degildir. ( Hizmet Bedeli ; Cagri merkezi ve Acente icin 2 TL / koltuk, Terminal Giseleri ve Internet icin 1 TL / koltuk’dur. )
Dış hatlarda başlayan bu kampanya için ayrılan biletlerin sayısı ise toplamda, yolcu koltukları için 156.047’ye, araçlar için 27.238 adete ulaşıyor.
Hekese keyifli yolculuklar dileriz.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]