İDOİDO Ücret Tarifeleri

İdo 2013 Yolcuların Yılı İlan Etti

Tarih : 28 Ocak 2013 | Kategori : İDO,İDO Ücret Tarifeleri | 0 Yorum     İdo 2013 Yolcuların Yılı İlan Etti

İdo,  yolcularından gelen yoğun istek ve dilekleri göz önünü alarak müşteri odaklı hizmet sunmak ve müşterini memnun etmek için bilet sınıflarında bağzı değişikliklere gittiğini duyurmuştur. Bu değişikler arasında en önemlileri, araçlı yolculuklarda tüm araçlı yolcuların tamanın indirimli yolculuk yapacağı, bilet sınıfları değiştirilerek İCOPLUS sınıfı bileti kaldırıldığı, tüm bile sınıflarının değişim ve iptal kurullarının değiştirildiği, Promosyon olarak alınan ve satılan biletlerin artık değiştirilebileceği, Bandırma ve Bursa hatları Business sınıfı yolcuların artık indirimli ktagoriye geçildiği, VIP yolcuların bilet ve iade ve değişim koşullarının esnekleştirildiğ, ayrıca çok kısa bir süre sonra VIP salonlarında internet hizmeti verilmeye başlanacağı duyurulmuştur. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgilden dolayı teşekkür ederiz. İDO ile iyi yolculuklar dileriz. www.idoseferleri.net

AYRINTILAR

-Araçlı yolculuklarda, tüm yolcular için ARAÇ İÇİ YOLCU bileti düzenlenecek ve araç içi yolcuların tamamı indirimli olarak seyahat edebilecektir.

-İade edilemez PROMO ( Promosyon) sınıfı biletler; artık Çağrı Merkezi, Gişe ve Acentelerden sefer saatinden 24 saat öncesine kadar %50 kesinti ile değiştirilebilecektir ( hat değişikliği yapılamaz, sadece sefer tarihi ve saati değiştirilebilir.)

-Tüm hızlı feribot hatlarımızda ECOPLUS bilet sınıfları kaldırılmıştır, PROMO ve ECO biletli yolcularımız da artık ÖN SALON’dan ( Sadece Bandırma ve Bursa hattında geçerlidir.) seçim yapabilecektir ayrıca Pendik-Yalova ve Yenikapı-Yalova hatlarında cam kenarlarındaki masalı koltuklardan seçim yapabilecektir.

-ECO sınıfı biletlerde sefer kalkış saatine 12 saatten fazla varken uygulanan Bilet Değişiklik ve İade kesintisi %15’ten %10’a düşürülmüştür.

-BİZ ( Business ) biletlerde sefer kalkış saatine 12 saatten fazla varken uygulanan %15 kesinti kaldırılmıştır, BİZ biletler sefer saatinden 12 saat öncesine kadar kesintisiz iade edilebilecektir.

-BİZ biletlerde artık İndirimli yolcu kategorileri geçerlidir. ( Öğrenci ( 7-24 ), Engelli , 65 yaş üstü, Basın ve Gazi ve Şehit Dul ve Yetimleri ) , indirim oranları ECO biletlerle aynıdır.

-VIP Bilet Ücretleri düşürülmüştür : Yenikapı-Bursa ve Yenikapı-Bandırma hatlarında 2 Araç ( otomobil veya jip ) ve 8 yolcu ücretinin fiyata dahil olduğu VIP Salon biletleri Bandırma hattında 800TL’den 650 TL’ye, Bursa hattında 550 TL’den 475 TL’ye düşürülmüştür.

-VIP Salon biletlerinin iade ve değişikliklerinde sefer saatine 12 saatten fazla varken uygulanan %50 kesinti oranı %10’a düşürülmüştür.

-VIP Salon biletleri çok yakında İnternet Sitemizden de satışa sunulacaktır. ( Önceden sadece Gişe, Acente ve Çağrı Merkezi’mizden satılmakta idi. )


[Toplam:0    Ortalama:0/5]