İDO

Bazı İDO seferleri İptal!

Tarih : 18 Ekim 2011 | Kategori : İDO | 0 Yorum     



Marmara bölgesindeki fırtına nedeniyle İDO bazı iç ve dış seferleri iptal etti.

İptal edilen seferler listesi:

İç Hatlar

– Boğaz Hattı

– Avcılar Seferleri

– Kabataş Adalar Bostancı Hattı

 İptal edilen araba vapurları seferleri:

– Eskihisar- Topçular Araba Vapuru Hattı

 

İptal edilen dış hat deniz otobüsü ve hızlı feribot seferleri:

Bursa/Yenikapı hızlı feribotu (7:30)

Armutlu-Armutlutk/Yenikapı-Bostancı D.O. (8:00)

Pendik/Yalova hızlı feribotu (8:15)

Yalova/Pendik hızlı feribotu (8:15)

Yenikapı/Yalova hızlı feribotu (8:30)

Yalova/Yenikapı hızlı feribotu (9:00)

Bursa-Yenikapı-Kadıköy D.O. (9:30)

Yalova-Pendik hızlı feribotu (09.30)

Yalova-Kartal D.O (10.00)

Bursa-Yenikapı hızlı feribotu (18.00)


[Toplam:0    Ortalama:0/5]