Deniz Otobüsleri Dış HatlarHızlı Feribot HatlarıİDOİDO Duyuruları

03 şubat 2013 Hızlı Feribot ve Dış Hat Deniz Otobüsleri İptal Seferleri




03 Şubat 2013 İdo Dış Hat Sefer İptalleri

 

Değerli İdo yolcuları, kış aylarında bulunmamız, elverişsiz hava ve  deniz koşulları nedeniyle dış hat seferlerimizin bazılarında iptaller olmuştur. Lütfen yolculuklarınıza çıkmadan evvel ido dış hat sefer saatlerinde değişiklik ya da iptal olup olmadığını kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. Güncel kalmak için www.idoseferleri.net adresinden bizi takip edebilirsiniz

  1. 03-02-2013 15:30 Yenikapi – Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot
  2. 03-02-2013 15:30 Yalova – Yenikapi Ferry Cat tipi hızlı feribot
  3. 03-02-2013 15:30 Bandirma – Yenikapi – Bostanci Deniz Otobüsü
  4. 03-02-2013 16:00 Kartal / Yalova Deniz Otobüsü
  5. 03-02-2013 17:00 Yalova / Kartal Deniz Otobüsü
  6. 03-02-2013 17:00 Yalova – Yenikapi Deniz Otobüsü
  7. 03-02-2013 17:15 Bostanci – Yenikapi – Armutlu Tatil Köyü – Armutlu Deniz Otobüsü
  8. 03-02-2013 17:30 Yenikapi – Bursa Hızlı Feribot
  9. 03-02-2013 18:00 Bostanci – Yenikapi – Bandirma Deniz Otobüsü
  10. 03-02-2013 18:00 Bursa – Yenikapi Hızlı Feribot
  11. 03-02-2013 18:15 Armutlu – Armutlu T.K. – Yenikapi – Bostanci Deniz Otobüsü
  12. 03-02-2013 18:30 Kartal / Yalova Deniz Otobüsü
  13. 03-02-2013 18:30 Yenikapi – Yalova Deniz Otobüsü
  14. 03-02-2013 19:30 Yalova / Kartal – Bostanci Deniz Otobüsü
  15.  03-02-2013 20:30 Yenikapi – Bursa Hızlı Feribot
  16. 03-02-2013 20:30 Bursa – Yenikapi Hızlı Feribot
 

Son Güncelleme : 03 Şubat 2013 Pazar 15:49


[Toplam:0    Ortalama:0/5]