İDO Duyuruları

İdo 365 Gün Kampanyaları

Tarih : 07 Ocak 2013 | Kategori : İDO Duyuruları | 0 Yorum     Değerli İDO yolcuları İDO tarafından 365 sürecek kampanya koşulları ve kampanya ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Yeni yılda ucuz fiyatlar, araç içi yolculara indirimler, ailelere özel avantajlar hep İDO’da kampanyalı ve indirimli satışlara aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi yolculuklar

 

İDO’nun tüm dış hatlarda özel avantajlar sunan kampanyası, 7 Ocak – 31 Mart 2013 tarihleri arasında devam edecek. Tüm hatlarda kampanya için ayrılan biletlerin sayısı, yolcu koltukları için 156 bine, araçlar için 27 bin adete ulaşıyor.

Her hatta indirim var, Pendik-Yalova sadece 5 TL

         Kampanyanın cazip fiyatları ise bu kontenjanlara çok yoğun bir ilgi olacağını şimdiden gözler önüne seriyor: İDO’nun 7 Ocak – 31 Mart kampanyasında, Pendik-Yalova ekonomi sınıfı  yolcular için 5 TL, araçlar için 15 TL’lik; Yenikapı-Yalova ekonomi sınıfı yolcular için 5 TL, araçlar için 24 TL’lik; Yenikapı-Bandırma ekonomi sınıfı yolcular için 19 TL, araçlar için 74 TL’lik; Yenikapı-Bursa ekonomi sınıfı yolcular için 9 TL, araçlar için 49 TL’lik özel fiyatlar belirlendi.

Ayrıca bu kontenjanların dolması durumunda, yine standart fiyatların daha altından aynı miktarda başka düşük seviyeli fiyatlar da kampanyaya dahil edildi.

Business sınıfında da Yenikapı-Bandırma ve Yenikapı-Bursa hızlı  feribot hatlarında aynı şekilde özel fiyat avantajları getiren promosyonlu 4 bin adet bilet satışa sunuldu.

Bunlara ek olarak, araç içi yolcularda indirim; promosyondan alınan ucuz biletlerin artık sefer kalkış saatine 24 saat kalaya kadar yüzde 50 kesinti ile değiştirilebilmesi; Ekonomi sınıfı biletlerde sefer kalkış saatine 12 saatten fazla varken uygulanan bilet değişiklik ve iade kesintisinin % 15’ten % 10’a düşürülmesi; VIP SALON fiyatlarının düşürülmesi gibi çok sayıda ek avantajlar ve kolaylıklar da getirildi.


[Toplam:0    Ortalama:0/5]