Gezi Rehberi

Marmara’nın İncisi Marmara Adası

Tarih : 31 Mart 2016 | Kategori : Gezi Rehberi | 0 Yorum     marmara-adasi

Marmara adası Balıkesir’e bağlı bir adadır. Sakinliği, güzelliği ve doğaya tutkusu olan herkesi büyüleyici yapısı ile her zaman ziyaretçilerini beklemektedir. Eğer İstanbul’da yaşıyor ve hafta sonları ise küçük kaçamaklar yapıp, sakinliğin ve huzurun tadını aileniz ile birlikte çıkarmak istiyorsanız, Marmara Adası sizin için en uygun yerdir.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, yüzmek için temiz ve sade bir deniz arayıp da, o muhteşem sahilinde güneşlenmek istediğiniz tek yer olabilir. Maldivler mi? Karayip adaları mı? İnanın Marmara Adasını keşfettikten sonra, hiçbirini istemeyecek ve sadece Marmara adasının güzelliğinde denize girmek ve rahatça, güzel bir tatil yapmak isteyeceksiniz. Ulaşım sorunu olmayan ve İstanbul, Tekirdağ, Silivri ve Erdek’ten kalkan deniz otobüsleri ve gemiler ile ulaşımı gayet sakin bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Şehrin kirli havasından, gürültü kirliliği olmayan ve sadece güzel bir hafta sonu gezisi için bile gidilebilecek olan Marmara adası, doğal güzellikleri, tertemiz sahili, yemyeşil zeytinlikleri ve maki bitki örtüsü ile mis gibi bir havanın olduğu bir yerdir. Bunun yanında lokanta ve kafeteryaları ile de her zaman keyifle oturup sohbet edebileceğiniz de bir yerdir.

Hiç vakit kaybetmeden ve en yakın hafta sonunda ailecek gezip görebileceğiniz bir yer olmasının yanında tarihi yapısı ile de sizi cezp edecek olan harika bir adadır. Gezilip görülecek yerler için, bizi takip etmeye devam edin!


[Toplam:0    Ortalama:0/5]